Alarm do garáže

Pro zabezpečení garáže není nutný rozsáhlý systém, ale určitě je dobré mít alarm, na který se můžete spolehnout. Alarm JABLOTRON 100 ochrání Vaši garáž a v případě vloupání, nebo požáru Vás okamžitě informuje.

Celý systém je možno plně ovládat vzdáleně pomocí telefonu a navíc je zde možnost napojení na pult centrální ochrany. Operátoři jsou na příjmu 24 hodin denně a když se cokoliv stane, kontaktují Vás a vyšlou zásahovou jednotku.

Alarm je možno zkušebně napojit na 3 měsíce bezplatného hlídání pultem centrální ochrany Jablotron, která zasáhne při poplachu.

Ukázková sestava alarmu do garáže

Tato ukázková sestava je navržena jako drátová, takže bude nutno instalovat propojovací kabeláž. V garáži bude instalován přístupový modul, kterým budete odjišťovat a zajišťovat alarm. Dále zde bude detektor otevření vrat a vnitřní siréna. Ústředna je vybavena GSM komunikátorem, který v případě poplachu předává informace majiteli pomocí mobilní sítě zavoláním nebo zasláním sms.

Obsah ukázkové sestavy

JA-103KY sběrnicová ústředna 1x

JA-103KY sběrnicová ústředna

je ústředna s GSM/GPRS komunikátorem. Je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

Záložní akumulátor SA-214/2,6 1x

Záložní akumulátor SA-214/2,6

je bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

Přístupový modul RFID JA-112E 1x

Přístupový modul RFID JA-112E

je sběrnicový přístupový modul s RFID čtečkou pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E.

Magnetický detektor SA-204 1x

Magnetický detektor SA-204

je povrchový kovový detektor pro průmyslové aplikace i kovové dveře, drátový vývod, 49x17x9 mm, pracovní vzdálenost max. 40mm

Vnitřní sběrnicová siréna JA-110A 1x

Vnitřní sběrnicová siréna JA-110A

je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

Sběrnicový modul připojení drátového detektoru JA-111H TRB 1x

Sběrnicový modul připojení drátového detektoru JA-111H TRB

Ovládací čip RFID JA-192J 1x

Ovládací čip RFID JA-192J

je přístupový čip ve tvaru přívěšku na klíče.

Cena komponentů sestavy (bez montáže):

11 962 Kč bez DPH
14 474 Kč s DPH 21 %

Alarm je možno sestavit i s bezdrátovými detektory. V tomto případě odpadá instalace kabelových rozvodů a montáž bude maximálně šetrná k interiéru.

Systém Vám namontujeme a nastavíme přesně podle Vašich požadavků.
Naučíme Vás s ním zacházet a v případě jakýchkoliv problémů Vám budeme nápomocni.

Záruka sestavy

Na systém je poskytována základní záruka 24 měsíců. Po uplynutí základní záruky poskytuje výrobce Jablotron dalších 36 měsíců bezplatného servisu na případné poruchy komponentů systému. V případě napojení na PCO Jablotron je záruka rozšířena na 7 let bezplatných oprav alarmu v servisním středisku. Záruka se nevztahuje na baterie a je platná pouze za předpokladu provádění řádných ročních kontrol systému dodavatelskou firmou.

 
Formulář poptávka služby

Nezávazná poptávka

user-image

Petr Svatoň

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte nám, nebo napište.

  602 492 454

    Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky