Alarm do firmy

Rozsah systému pro zabezpečení firmy bývá závislý od velikosti objektu. Může se jednat pouze o kancelář, ale i o velice rozsáhlé prostory. Alarm JABLOTRON 100 je velice variabilní systém a může růst s Vaší firmou. Navíc umožní vzdálené ovládání nejrůznějších spotřebičů a vyřeší nejrůznější požadavky na automatizaci.

Alarm je možné rozdělit až na 15 nezávislých sekcí, může jej ovládat až 300 uživatelů a kromě dalších vlastností umožňuje až 32 programovatelných výstupů.

Celý systém je možno plně ovládat vzdáleně pomocí telefonu a navíc je zde možnost napojení na pult centrální ochrany. Operátoři jsou na příjmu 24 hodin denně a když se cokoliv stane, kontaktují Vás a vyšlou zásahovou jednotku.

Alarm je možno zkušebně napojit na 3 měsíce bezplatného hlídání pultem centrální ochrany Jablotron, která zasáhne při poplachu.

Ukázková sestava alarmu do firmy

Tato ukázková sestava je navržena jako drátová, takže bude nutno instalovat propojovací kabeláž. V chodbě bude instalována klávesnice s displejem, kterou budete odjišťovat a zajišťovat alarm. Detektory pohybu budou v chodbě a ve dvou kancelářích. V chodbě bude i vnitřní siréna. Ústředna je vybavena GSM komunikátorem, který v případě poplachu předává informace majiteli pomocí mobilní sítě zavoláním nebo zasláním sms.

Obsah ukázkové sestavy

JA-103KY sběrnicová ústředna 1x

JA-103KY sběrnicová ústředna

je ústředna s GSM/GPRS komunikátorem. Je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

Záložní akumulátor SA-214/2,6 1x

Záložní akumulátor SA-214/2,6

je bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

Přístupový modul s klávesnicí, displejem a RFID JA-114E 1x

Přístupový modul s klávesnicí, displejem a RFID JA-114E

je sběrnicový přístupový modul s klávesnicí, displejem a RFID čtečkou pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E.

Detektor pohybu JA-110P 1x

Detektor pohybu JA-110P

je sběrnicový detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů. Detekuje pohyb osob v prostoru. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

Vnitřní sběrnicová siréna JA-110A 1x

Vnitřní sběrnicová siréna JA-110A

je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

Cena komponentů sestavy (bez montáže):

12 712 Kč bez DPH
15 382 Kč s DPH 21 %

Alarm je možno sestavit i s bezdrátovými detektory. V tomto případě odpadá instalace kabelových rozvodů a montáž bude maximálně šetrná k interiéru.

Systém Vám namontujeme a nastavíme přesně podle Vašich požadavků.
Naučíme Vás s ním zacházet a v případě jakýchkoliv problémů Vám budeme nápomocni.

Záruka sestavy

Na systém je poskytována základní záruka 24 měsíců. Po uplynutí základní záruky poskytuje výrobce Jablotron dalších 36 měsíců bezplatného servisu na případné poruchy komponentů systému. V případě napojení na PCO Jablotron je záruka rozšířena na 7 let bezplatných oprav alarmu v servisním středisku. Záruka se nevztahuje na baterie a je platná pouze za předpokladu provádění řádných ročních kontrol systému dodavatelskou firmou.

 
Formulář poptávka služby

Nezávazná poptávka

user-image

Petr Svatoň

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte nám, nebo napište.

  602 492 454

    Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky