Servis starších alarmů

Vzhledem k tomu, že má zabezpečovací systém chránit Váš domov a majetek měli by se provádět pravidelné kontroly funkčnosti. Tyto kontroly si zákazník provádí většinou sám, ale jednou za rok by měl být systém zkontrolován i montážní firmou. Tato kontrola samozřejmě není povinná, po jejím provedení však budete mít jistotu, že je systém plně funkční a můžete se na něj spolehnout.

Při této kontrole se provádí kontrola funkčnosti a vyčištění jednotlivých čidel, testují se požární čidla, detektory plynu, detektory rozbití skla a provádí se i kontrola záložních akumulátorů, které zajišťují provoz systému v době výpadku napájecího napětí. Záložní akumulátory by se měli po třech letech provozu nahradit novými. Tímto předejdete nepříjemnému překvapení, kdy Vám může například při výpadku napájecího napětí začít houkat venkovní siréna a není k utišení, protože v té chvíli již ztratila spojení s ústřednou. Nemluvě o tom, že je v tu chvíli zabezpečovací systém nefunkční.

 
JA-111a
 

U nových systémů, tímto navíc získáte prodloužení záruční doby na 5 až 7 let.

V případě narušení systému a např. krádeži majetku vám doklad o provedené funkční zkoušce pomůže i s pojistným plněním.

JA-60f
 

Nadále provádíme samozřejmě i servis starších systémů JA-60 Comfort, JA-63 Profi a JA-65 Maestro. Tyto systémy se sice již neprodávají nebo je jejich prodej ukončován protože jsou nahrazeny novými, ale jsou stále ještě funkční a většinou opravitelné.

 

Doporučení

  • montážní firma by vám měla prokázat, že vlastní koncesní listinu pro montáže EZS, ale i to, že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení.
  • při instalaci profesionální firmou získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného.
 
Montážní partner
 

Firma ELEKTRO-SVATOŇ s.r.o. je montážním partnerem JABLOTRON ALARMS a.s. Provádíme profesionální certifikované montáže alarmů po celé České republice, převážně však ve východočeském kraji (Hradci Králové, Pardubicích, Novém Bydžově, Přelouči a ostatních městech a obcích), ale i ve středočeském kraji včetně Poděbrad, Kolína, Prahy a dalších.

Provádíme servis alarmů, včetně instalace nových. Naše firma ELEKTRO-SVATOŇ s.r.o. je montážním partnerem JABLOTRON ALARMS a.s.
 
Formulář poptávka služby

Nezávazná poptávka

user-image

Petr Svatoň

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte nám, nebo napište.

  602 492 454

    Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky