Alarm do bytu

Pro zabezpečení bytu není většinou nutný rozsáhlý systém, ale určitě je dobré mít alarm, na který se můžete spolehnout. Alarm JABLOTRON 100 ochrání Váš byt a navíc umožní vzdálené ovládání spotřebičů, jako je např. zapnutí topení, spuštění žaluzií a další. Požární čidla upozorní na vznikající požár, záplavové čidlo na vodu v místech, kde nemá co dělat

Celý systém je možno plně ovládat vzdáleně pomocí telefonu a navíc je zde možnost napojení na pult centrální ochrany. Operátoři jsou na příjmu 24 hodin denně a když se cokoliv stane, kontaktují Vás a vyšlou zásahovou jednotku.

Alarm je možno zkušebně napojit na 3 měsíce bezplatného hlídání pultem centrální ochrany Jablotron, která zasáhne při poplachu.

Ukázková sestava alarmu do bytu

Tato ukázková sestava je navržena jako drátová, takže bude nutno instalovat propojovací kabeláž. V chodbě bude instalována klávesnice, kterou budete odjišťovat a zajišťovat alarm. Dále zde bude první detektor pohybu a vnitřní siréna. Na vchodových dveřích bude detektor otevření. Ústředna je vybavena GSM komunikátorem, který v případě poplachu předává informace majiteli pomocí mobilní sítě zavoláním nebo zasláním sms.

Sestava navíc umožňuje tzv. částečné střežení, což znamená, že můžete jednoduše na noc zajistit pouze detektor otevření dveří. Jsou tedy hlídány jenom dveře a Vy se můžete pohybovat po bytě, nebo v klidu spát. Když by se někdo v noci pokusil dveře otevřít, alarm Vás probudí, případně i zavolá pomoc.

Obsah ukázkové sestavy

JA-103KYsběrnicová ústředna 1x

JA-103KY sběrnicová ústředna

je ústředna s GSM/GPRS komunikátorem. Je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

Záložní akumulátor SA-214/2,6 1x

Záložní akumulátor SA-214/2,6

je bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

Přístupový modul s klávesnicí a RFID JA-113E 1x

Přístupový modul s klávesnicí a RFID JA-113E

je sběrnicový přístupový modul s klávesnicí a RFID čtečkou pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E.

Detektor pohybu JA-110P 1x

Detektor pohybu JA-110P

je sběrnicový detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů. Detekuje pohyb osob v prostoru. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

Magnetický detektor otevření JA-111M 1x

Magnetický detektor otevření JA-111M

je sběrnicový detektor otevření dveří či oken. K aktivaci senzoru dochází po oddálení permanentního magnetu od senzoru.

Vnitřní sběrnicová siréna JA-110A 1x

Vnitřní sběrnicová siréna JA-110A

je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

Cena komponentů sestavy (bez montáže):

12 513 Kč bez DPH
15 141 Kč s DPH 21 %

Alarm je možno sestavit i s bezdrátovými detektory. V tomto případě odpadá instalace kabelových rozvodů a montáž bude maximálně šetrná k interiéru.

Při montáži odbornou firmou je uplatňována snížená sazba DPH 15 %.

Systém Vám namontujeme a nastavíme přesně podle Vašich požadavků.
Naučíme Vás s ním zacházet a v případě jakýchkoliv problémů Vám budeme nápomocni.

Záruka sestavy

Na systém je poskytována základní záruka 24 měsíců. Po uplynutí základní záruky poskytuje výrobce Jablotron dalších 36 měsíců bezplatného servisu na případné poruchy komponentů systému. V případě napojení na PCO Jablotron je záruka rozšířena na 7 let bezplatných oprav alarmu v servisním středisku. Záruka se nevztahuje na baterie a je platná pouze za předpokladu provádění řádných ročních kontrol systému dodavatelskou firmou.

 
Formulář poptávka služby

Nezávazná poptávka

user-image

Petr Svatoň

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte nám, nebo napište.

  602 492 454

    Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky